Back
Next
دسترسی سریع
اخبار و تازه های کنفرانس
درباره کنفرانس
حامیان کنفرانس
درباره انجمن
نحوه ثبت نام در کنفرانس
کاتالوگ
طراحی وب سایت: انجمن جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران
هجدهمين كنفرانس ملي جوش و بازرسي وهفتمين كنفرانس ملي آزمايش هاي غيرمخرب در17 و 18 بهمن ماه سال 1396 توسط انجمن جوشکاري و آزمايش هاي غيرمخرب ايران با همکاری دانشگاه اراک برگزارمي شود.
از کليه استادان دانشگاه ها، پژوهشگران مراکز پژوهشي،آموزشي و متخصصين صنعتي دعوت مي شود ضمن مشارکت  فعــال،آخرين دستاوردهاي علمي پژوهشي و تجربيات فني و تخصصي خود در اين زمينه را براي کنفرانس ارسال نمايند.هدف از برگزاري کنفرانس ها که توسط انجمن جوشکاري و آزمايش هاي غيرمخرب ايران برگزار مي شود،  ايجاد زمينه همکــاري به منظور برقراري ارتباط ميان کليه استادان،پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت جوشکاري وآزمايش هاي غيرمخرب مي باشد.
 
انجمن جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران در سال 1358 با همكاری متخصصین خبره و اساتید دانشگاهها و با هدف ارتقاء سطح دانش صنعت جوش و بازرسی تاسیس شد. این انجمن از بدو تاسیس تاكنون تلاش كرده است که خدمات علمی متنوعی را به فعالان این عرصه ارائه نماید.
این انجمن با ایجاد ارتباطات علمی گسترده و پویا با مراكز علمی معتبر، سعی در به روز نگهداشتن اطلاعات تخصصی، گسترش ارتباطات علمی با دنیای خارج و افزایش خدمات ارائه شده به اعضای خود داشته است.
شما می توانید با مراجعه به منوی ثبت نام به صورت آنلاین ثبت نام کرده یا با دانلود فرم ذیل ، بعد از پر کردن فرم ، آن را به دبیرخانه کنفرانس فاکس نمایید.
دانلود فراخوان کنفرانس


دانلود پوستر کنفرانس


دانلود فرمت ارسال مقاله فارسی


دانلود فرمت ارسال مقاله انگلیسی

031-32231744
031-32231750
دانشگاه اراک
17و18بهمن1396
بازدید اعضای هیئت مدیره انجمن از دانشگاه اراک